ceturtdien, 13 jūnijs, 2024
DažādiIzklaide

Starptautiskais skatuves mākslas festivāls “Teātris ir Visur Kuldīgā” 2017

Šī gada 21. un 22. oktobrī Kuldīgas pilsētvidē jau otro gadu pēc kārtas skatuves mākslas tradīciju turpinās Starptautiskais skatuves mākslas festivāls “Teātris ir visur Kuldīgā”, pilsētas iedzīvotājiem un viesiem piedāvājot piesātinātu kultūras programmu.
Šī gada festivāla dienas iesāksies ar notikumiem bērniem. Radošajā darbnīcā “Teātris manas dzīves ikdienā” tapušie darbi tiks izstādīti Kuldīgas novada muzejā. Ģimenes ar mazākajiem teātra skatītājiem, kā arī ikviens cits interesents aicināts uz Kārļa Krūmiņa izrādi “Nāc laukā!”, kas jau iepriekš atzinīgi novērtēta Valmieras vasaras teātra festivālā un Bērnu un jauniešu teātra festivālā “Eju meklēt” un kas norisināsies daudzdzīvokļu māju pagalmā. Otro gadu uz festivālu brauc arī galerija “Istaba” ar Jāņa Znotiņa režisēto izrādi, piedāvājot turpinājumu vairākkārt izpārdotajai grāmatai “Kaka un pavasaris”, pēc kuras tapa arī izrāde bērniem ar tādu pašu nosaukumu. Šogad izrādē “Karnevāls un kartupeļu salāti” aktieri runās par bērnu iekļaušanos sabiedrībā un spēju just to, ko jūt citi. Uz teātrim vēl neierastu lokācijas vietu – sporta klubu “Poligons” – dosies izrāde “Bruņinieks, kuram sāpēja zobi” no Latvijas Leļļu teātra ar aktieriem Baibu Vanagu un Artūru Putniņu galvenajās lomās, kā arī mūziķiem no folkroka grupas “Iļģi”.

“Teātris ir visur Kuldīgā” 2017. gadā piedāvā pārdomātu un vienlaikus atraktīvu programmu, kuru veido dažādi mākslinieciskie ansambļi un radošo personību pārstāvji – Latvijas Leļļu teātris, galerija “Istaba”, Karaliskais improvizācijas teātris, Latvijas Kultūras akadēmijas studenti un absolventi teātra, laikmetīgās dejas un audiovizuālajā mākslā, neatkarīgie mākslinieki, kā arī ārzemju viesi no Maskavas un Ņujorkas.

Starptautiskais skatuves mākslas festivāls

Save