Tiešsaistes attēlu apstrādes programmas

Tiešsaistes (online) attēlu apstrādes programmas un programmas noformējumu veidošanai

Tiešsaistes attēlu apstrādes programmas fotogrāfiju apstrādei un zīmēšanai. Dažas neatpaliek no profesionāļu izmantotā Adobe-s Photoshop-a (varam strādāt slāņos, izmantot efektus un otas), bet citas ir viegli saprotamas un papildinātas ar uzskatāmiem paraugiem (vienkāršas, izmantojamas bērniem, omītēm un iesācējiem).

Psykopaint attēlus pārvērš mākslas darbā ar gleznotāja imitētu otas pieskārienu. Savs šarms ir. Lai izpildītu plašākas darbības, prasīs reģistrēšanos. Piemēram, pārvēršam fotogrāfiju par darbu ar virtuāliem Renuāra otas triepieniem. Nedaudz no kultūras vēstures.
Tiešsaistes attēlu apstrādes programmasTiešsaistes attēlu apstrādes programmas
FotoJet attēlu apstrādes, kolāžu veidošanas un grafiskā dizaina rīks tiešsaistē. Bērniem eksperimentiem un pieaugušajiem darbam. Ja dažādi tiešsaistes, telefonu aplikāciju attēlu apstrādes rīki nepārsteidz, tad, savukārt, kolāžu, apsveikuma kartiņu, plakātu, flaijeru (kā citādi?) un sociālo tīklu (YouTube, Facebook, Instagram) “ādiņu” veidnes ir vērā ņemamas.
Tiešsaistes attēlu apstrādes programmas
Canva ir vienkārša tiešsaistes dizaina platforma, kas ļaus izveidot dažāda veida grafiskā dizaina darbus uz iepriekš izveidotām sagatavēm. Prezentācijas, e-pasta, twitter, facebook konta ” galviņas”, fotogrāfiju kolāžas, infografiku, vizītkarti, vai pat reklāmas baneri.
Tiešsaistes attēlu apstrādes programmas
Postermywall ir vietne plakātu, video klipu un grafikas darbu izveidei uz bezmaksas veidnēm (sagatavotiem noformējumiem).
Tiešsaistes attēlu apstrādes programmas
Prezentāciju, grafiku, plakātu veidošanas vietne. Līdzīga kā iepriekšminētās. Bezmaksas variantā ir skopākas saglabāšanas iespējas.
Tiešsaistes attēlu apstrādes programmas
Pārvēršam rastra attēlu vektorgrafikā (SVG).
Tiešsaistes attēlu apstrādes programmas
Šis tiešsaistes rīks neietilps attēlu apstrādes kategorijā, bet pārveidošanas (converter) sadaļā. Un attēlu no JPG izveido PDF dokumentā. Lielāka izvēle ir video, audio sagriešanai, pārveidei.