sestdien, 15 jūnijs, 2024

Tiešsaistes attēlu apstrādes programmas

Tiešsaistes (online) attēlu apstrādes programmas un programmas noformējumu veidošanai

Tiešsaistes attēlu apstrādes programmas fotogrāfiju apstrādei un zīmēšanai. Dažas neatpaliek no profesionāļu izmantotā Adobe-s Photoshop-a (varam strādāt slāņos, izmantot efektus un otas), bet citas ir viegli saprotamas un papildinātas ar uzskatāmiem paraugiem (vienkāršas, izmantojamas bērniem, omītēm un iesācējiem).

Psykopaint attēlus pārvērš mākslas darbā ar gleznotāja imitētu otas pieskārienu. (No tiešsaistes rīka kļuvis par lejupielādējamu programmu!) Savs šarms ir. Piemēram, pārvēršam fotogrāfiju par darbu ar virtuāliem Renuāra otas triepieniem. Nedaudz no kultūras vēstures.
Tiešsaistes attēlu apstrādes programmasJūra Bernāti
FotoJet attēlu apstrādes, kolāžu veidošanas un grafiskā dizaina rīks tiešsaistē. Bērniem eksperimentiem un pieaugušajiem darbam. Ja dažādi tiešsaistes, telefonu aplikāciju attēlu apstrādes rīki nepārsteidz, tad, savukārt, kolāžu, apsveikuma kartiņu, plakātu, flaijeru (kā citādi?) un sociālo tīklu (YouTube, Facebook, Instagram) “ādiņu” veidnes ir vērā ņemamas.
Tiešsaistes attēlu apstrādes programmas
Canva ir vienkārša tiešsaistes dizaina platforma, kas ļaus izveidot dažāda veida grafiskā dizaina darbus uz iepriekš izveidotām sagatavēm. Prezentācijas, e-pasta, twitter, facebook konta ” galviņas”, fotogrāfiju kolāžas, infografiku, vizītkarti, vai pat reklāmas baneri.
Tiešsaistes attēlu apstrādes programmas
Postermywall ir vietne plakātu, video klipu un grafikas darbu izveidei uz bezmaksas veidnēm (sagatavotiem noformējumiem).
Postermywall krāsojamās lapas bērniem
Prezentāciju, grafiku, plakātu veidošanas vietne. Līdzīga kā iepriekšminētās. Bezmaksas variantā ir skopākas saglabāšanas iespējas.
piemērs-piktochart-poster_44097428
Design Wizard ir vizuāli pievilcīgs noformējumu veidošanas rīks. Tas ietver viegli lietojamus attēlu un video redaktorus. Vairāk ir pieejams premium lietotājiem ar bagātīgāku veidņu bibliotēku, bezmaksas attēlu krājumiem un plašāku video pieejamību. Kas starp pārsvarā esošajiem maksas piedāvājumiem likās vērtīgs?- Bezmaksas pateicību un atzinību veidnes, ko varam izmantot klases, sacensību, nometnes apmeklētāju apliecinājumu vai skolas pirmrindnieku sumināšanai (Certificate). Un arī tirgotājiem- bezmaksas dāvanu karšu veidnes. Varam arī ievārījuma etiķetīti noformēt. Pieejami JPG un PNG formāti. Nav iespēja augšupielādēt savu attēlu, bet Iesācējiem pieejama 7 dienu Pro pieeja.
Ilustrāciju konstruktors. Tiešsaistes rīks informatīvu plakātu izveidei, lai saglabātu izveidoto, būs jāpiereģistrējas.
Tiešsaistes attēlu apstrādes programmas
Pārvēršam rastra attēlu vektorgrafikā (SVG).
Tiešsaistes attēlu apstrādes programmas
Šis tiešsaistes rīks neietilps attēlu apstrādes kategorijā, bet pārveidošanas (converter) sadaļā. Un attēlu no JPG izveido PDF dokumentā. Lielāka izvēle ir video, audio sagriešanai, pārveidei.