Kontakti

Par mums.

www.cirkulis.lv nav komerciāls projekts- to uztur divi praktizējoši pedagogi. Mājturības un tehnoloģiju skolotājs, kurš pieskāries profesionālai izglītībai un administrācijas darbam, un pirmsskolas skolotāja. No vējainās pilsētas. Skolotājs raksta, zīmē, kombinē, bet skolotāja dalās ar idejām un konsultē. Kopējais stāžs pedagoģijā 18+16 gadi. Tas mums neliedz būt jautriem,  atvērtiem, bērnišķīgiem, jo tikai tā mēs varam noturēt uzmanību mūsu audzēkņos kopīgi eksperimentējot, meklējot un darot. Katrā ziņā- sveicieni no Līgas un Jāņa!

Par vīziju.

Sākuma ideja bija pašiem radīt daudz, daudz zīmējumu, krāsojamu uzdevumu. Nedaudz pietrūkst laika un pacietības.

Pasaciņas.

Ja nu pavisam, pavisam nav ko darīt, vari izkrāsot vienu no mūsu rosīgajiem tēliem- Mušānu. Pēdējā laikā viņš daudz bizenē apkārt un maz strādā. Misters Cirkulis- lāčveidīgais tēls ar asu ķepu- lai varētu smiltīs vai sniegā zīmēt apļus, balstoties uz otrās kājas. Bija mums arī Abetiņš- daudz runāja un uzdeva jautājumus- “a, bet, kāpēc tas ir tāds…?” Tas bija tik sen, ka pat neatceramies kāds viņš izskatās! Ja pazīsti viņu- uzzīmē un atsūti mums Abetiņa bildi.

Vieni no pirmajiem publicētajiem darbiņiem.

Eksperimenti.

Arī mēs esam aktīvi, un iesaistāmies dažādās izdarībās. Piemēram- nosūtījām apsveikumu StarFM 10 gadu apsveikumu konkursā- no papīra izgatavojami telpiski StarFM burti un zvaigzne. Ja vēlies pārbaudīt savu pacietību- lūdzu– izdrukā, izgriez un salīmē.

StarFM

Par gandarījumu.

Ir gandarījums ka par mums runā cālī.lv, mammāmuntētiem.lv, atceries.lv, domubiedru grupās draugos, atzīmēti drošsinternets.lv, bibliotēku, pilsētu un skolu mājas lapās, vairākos blogos un pinterest.com. Dažu bibliotēku mājas lapās licies noderīgs teksts no mūsu aprakstiem, un pat spokiem.lv (spoki.tvnet.lv) kādam ir šķitis interesants kāds raksts un zīmējums.

spoki_raksts

Par reklāmu un sadarbību.

Esam atvērti jebkurai  sadarbībai- tiešsaistes projekti, aktivitātes, akcijas, konkursi (krāsojami zīmējumi vai uzdevumu izstrādāšanu par konkrētu tēmu, tiešsaistes puzles…) u.tml.

Sazināties variet sūtot ziņu uz e- pastu cirkulis[at]cirkulis.lv, vai atstājot ziņu komentāros.

Mūsu logo.

200×80

125×50

142×142

50×50

Save

7 thoughts on “Kontakti

 • decembris 30, 2015 at 8:09 pm
  Permalink

  Kā iespējams reģistrēties?

  Reply
  • decembris 31, 2015 at 3:28 pm
   Permalink

   Sakarā ar biežiem brute-force uzbrukumiem, pašlaik šāda iespēja nav izcelta.

   Reply
 • augusts 23, 2016 at 10:25 am
  Permalink

  Labdien,

  savā darbā daudz esmu izmantojusi lietotni VĀRDU JUCEKLIS, kas man šķiet ļoti noderīga trenējot attiecīgo klientu uzmanību. Šobrīd radās jaunas idejas, bet šī lietotne vairs nedarbojas, respektīvi, visu garumzīmju un mīkstinājumzīmju vietā parādās dažādas pieturzīmes (komati, pēdiņas, jautājumzīmes utml.), bet ne konkrētais vārds.
  Izmēģinājos pie vairākiem pieejamiem datoriem un visos viens un tas pats!

  Reply
  • augusts 23, 2016 at 9:12 pm
   Permalink

   Paldies par interesi un ziņu, cerams, kļūda novērsta. Līdz šim problēmu nebija ar pārlūkiem Mozilla Firefox un Internet Explorer, šobrīd arī Chrome un Opera vārdus jauc bez problēmām. 😉

   Reply
 • septembris 27, 2016 at 5:36 pm
  Permalink

  Paldies par eiro centu monētām, bet kur pazudusi 10 centu monēta?

  Reply
  • septembris 29, 2016 at 6:37 pm
   Permalink

   Neticēsiet!- Bija iztērēta! 🙂 Nu ir iekrāta un pievienota otrajā dokumentā. Veiksmīgu skaitīšanu!

   Reply

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

13 − 4 =