piektdien, 29 septembris, 2023

Vārdu juceklis- krustvārdu mīkla

Vienkāršs variants kā izveidot vārdu jucekli- krustvārdu mīklu. Jāieraksta meklējamie vārdi un ar vienu klikšķi sakombinēsies vārdu juceklis. Viegli un ātri.

Doties uz “VĀRDU JUCEKLI”.

Ieraksti vārdus ar LIELAJIEM BURTIEM. Katru vārdu jaunā rindā. Izveidosies haotisks burtu sajaukums, starp kuriem būs arī jūsu ierakstītie vārdi. Vārdi būs atrodami dažādos virzienos- gan vertikāli, gan horizontāli, pa diagonāli un pretējā virzienā. Un vēl-  ir diezgan vienkārši pārkopēt un pārnest uz Microsoft Office Word dokumentu, lai, piemēram, iekļautu vienā lapā divas mīklas (ekonomiskāks papīra patēriņš un dabai labāk!). Kā to izdarīt- pēc izvēlnes- ” Printēt vārdu jucekli” neapstiprinām drukāšanu.

Lai ar tiem pašiem vārdiem izveidotos savādāks vārdu kombinējums, pēc vienas mīklas izveidošanas un izdrukāšanas, pārlūkā paejam vienu lapu atpakaļ (vai zinātājiem- klaviatūras taustiņu kombinācija Alt+ Left), un spiežam no jauna “Izveidot vārdu jucekli”. Tā no tiem pašiem vārdiem iegūsim citādāku mīklu- lai špikotājiem būtu iespēja izaugt! 🙂

Vārdu juceklis- krustvārdu mīkla

Mēģiniet ko izveidot arī šajā Puzzlemaker.

2 thoughts on “Vārdu juceklis- krustvārdu mīkla

 • ĻIPA
  ĻAUNS
  KLĀRA
  UPE
  KOKS
  SAKNES
  MAMMA
  GRIETA
  SIRDS
  CILVĒKS

  Reply
 • mamma
  tētis
  māsa
  lego
  lauva
  zebra
  begemots
  žirafe

  Reply

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

+ 37 = 38