RYE field krāsojamās darba lapas

Māksliniece Agnese Rudzīte, sniedzot atbalstu pedagogiem un vecākiem, ir izveidojusi lieliskas krāsojamas darba lapas. Krāsojot mēs pildām arī uzdevumu. Ar nelielu pavasara un Lieldienu noskaņu. Darba lapas pirmsskolas posmam.

Vai esat pamanījuši, ka neesam nemaz tādi “nūģi”, ne pedagogi, ne vecāki, ne sabiedrība kopumā?! Un ir pārsteigums par to, cik esam, patiesībā, gatavi un kreatīvi, domājot par uzdevumiem attālinātajam mācību procesam. Šobrīd, iespējams, ir tas brīdis, kad vecāki un pedagogi veido izcilu nākotnes sabiedrību!

RYE field krāsojamās darba lapas RYE field krāsojamās darba lapasRYE field krāsojamās darba lapasRYE field krāsojamās darba lapas RYE field krāsojamās darba lapas RYE field krāsojamās darba lapas RYE field krāsojamās darba lapas RYE field krāsojamās darba lapas RYE field krāsojamās darba lapas RYE field krāsojamās darba lapas RYE field krāsojamās darba lapas RYE field krāsojamās darba lapas RYE field krāsojamās darba lapas RYE field krāsojamās darba lapas RYE field krāsojamās darba lapas RYE field krāsojamās darba lapas RYE field krāsojamās darba lapas