svētdien, 19 maijs, 2024
Bērniem pirmsskolaDažādiIzkrāsosimSpēles un uzdevumi

Dzeju var izkrāsot. Krāsojamās lapas no RYE field

 

Šīs krāsojamās lapas ir rezultāts mākslinieces Agnese Rudzīte /RYE field/ sadarbībai ar dzejnieci Intu Kamparu, ilustrējot viņas dzejas grāmatu. Intas rakstītais vārds duetā ar viņas fiksētiem fotomirkļiem pārtapa vilktā līnijā, grafiskā attēlā. Ilustrācijas izveidotas par krāsojamām lapām. Dzeju var klausīties, lasīt, rakstīt un var arī izkrāsot!

Papildini un izkrāso divpadsmit darba lapas! Koki, pļava, ceļš, vēstule. Pirmsskolas, sākumskolas, pamatskolas vecuma bērniem. Varbūt tiem, kas nobrieduši dzejai?

Dzeju var izkrāsot. Krāsojamās lapas no RYE field Dzeju var izkrāsot. Krāsojamās lapas no RYE field Dzeju var izkrāsot. Krāsojamās lapas no RYE field Dzeju var izkrāsot. Krāsojamās lapas no RYE field daba-lapas-dzeja (5) Dzeju var izkrāsot. Krāsojamās lapas no RYE field Dzeju var izkrāsot. Krāsojamās lapas no RYE field Dzeju var izkrāsot. Krāsojamās lapas no RYE fieldDzeju var izkrāsot. Krāsojamās lapas no RYE field Dzeju var izkrāsot. Krāsojamās lapas no RYE field Dzeju var izkrāsot. Krāsojamās lapas no RYE fieldDzeju var izkrāsot. Krāsojamās lapas no RYE field

Uzziņai: Intas Kamparas dzejas debijas krājuma “Svilpaunieces” redaktors ir Jānis Rokpelnis, rūpi par izkārtojumu turējis Sergejs Moreino, ar ilustrācijām priecē māksliniece Agnese Rudzīte, projekta virzītāja, kā arī izdevniecības “Literatūras kombains” saimniece Vija Laganovska.