Puzzlemaker- krustvārdu mīklu veidošanas rīks

Puzzlemaker Izmantojam online krustvārdu mīklu veidošanas rīku! Tiek piedāvāti 10 varianti vārdu un buru sajaukšanai dažādos veidos un izmēros. Atliek izdrukāt un lietot. Angļu valodas zināšanas atvieglos mīklu izveides procesu. Mīnus- nevar izmantot mīkstinājuma un garumzīmes. Esam radoši!

Ir krustvārdu mīklu veidošanas rīks, kas atbalsta latviešu valodu. Ir pieejamas jau izveidotas krustvārdu mīklas Latvijas autoru izpildījumā. Klasiskās krustvārdu mīklas.

Varbūt tevi interesē Vārdu juceklis? Šis ir mūsu veidots krustvārdu mīklu veidošanas rīks, izmantojams katrā mācību priekšmetā- arī mājturībā un sportā- vieglāk iegaumēt ar doto mācību priekšmetu saistītus vārdus. Uzdevums kā spēle.

krustvārdu mīklas

Tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību, kā arī var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes (piem. Google Analytics). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Vairāk informācijas | Sapratu