Putnu būrīši

Katra dabas mīļotāja aicinājums ir sarūpēt mājvietu mazajiem čivinātājiem. Putnu būrīša izgatavošana ir lieliska kopādarīšanas iespēja vecākiem ar junioriem un mazbērniem ar vecvecākiem. Internetā ir samērā daudz rakstu par būrīšu izgatavošanu, un viens no pilnīgākajiem aprakstiem ir Dabas aizsardzības pārvaldes bukletiņā.

Variants kā viegli, ātri un ar nelieliem resursiem izgatavot būrīti mazajiem putniņiem- zīlītēm, melnajiem mušķērājiem, zvirbuļiem. Nepieciešams vien collīgs priedes dēlis ~15 cm platumā, ~1,5 m garumā. Zāģis, naglas (5cm un 7cm garas), un ja vēlēsimies kādreiz iztīrīt būrīti, tad arī dažas skrūves. Ja prasīsi kādu materiāla atgriezumu galdniekonkulim, tad viņš runās tikai “milimetru valodā”. Apraksts TE.

Putnu būrītisputnu būrītisPutnu būrīši

Tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību, kā arī var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes (piem. Google Analytics). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Vairāk informācijas | Sapratu