LKA Skatuves mākslas festivāls “Patriarha rudens”

No šī gada 2. līdz 8. oktobrim norisināsies ikgadējais Latvijas Kultūras akadēmijas organizētais Skatuves mākslas festivāls „Patriarha rudens”, kas nu jau 8. gadu pēc kārtas izrādīs jauno teātra, audiovizuālās mākslas un laikmetīgās dejas horeogrāfijas studentu rudens ražu. Šī gada festivāla viena no mākslinieciskajām ievirzēm ir leļļu un objektu teātris, kas atspoguļosies gan izrādēs, gan meistardarbnīcā.

Šogad festivāla skatē ar saviem diplomdarbiem piedalīsies 10 Latvijas Kultūras akadēmijas 2016./2017. studiju gada absolventi gan bakalaura līmeņa Dramatiskā teātra režijas mākslas apakšprogrammā, gan maģistra līmeņa Teātra mākslas apakšprogrammas režisori un laikmetīgās dejas horeogrāfi, audiovizuālās mākslas studentu diplomdarbu kino skate un citi notikumi.

Šogad īpaša programma arī pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem!

Programma Patriarha rudens PDF

Tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību, kā arī var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes (piem. Google Analytics). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Vairāk informācijas | Sapratu