Latvijas filmu katalogs

Nacionālā Kino centrs un Kultūras informācijas sistēmu centrs kopīgi izveidojis portālu www.filmas.lv, kur pieejama dažāda informācija par Latvijas filmu pasauli. Filmas.lv minēts: “Pieejama visplašākā un precīzākā datu bāze par Latvijas filmām – sadaļā FILMU KATALOGS atrodamas ziņas par vairāk nekā 2500 filmām, kas uzņemtas Latvijā kopš 1920. gada.”

Atsevišķas filmas (spēlfilmas, dokumentālās filmas, animācijas filmas, kinohronikas) varam apskatīties mājās, citas filmas apskatāmas bibliotēkās. Filmām, kuras var izmantot bērniem skolā mācību procesā, atrodami arī mācību stundu plāni (PDF formātā), kurus iespējams lejupielādēt (skolām jāiegūst paroli). (Gan jau literatūras skolotāji mācēs atrast ko noderīgu.)

38 multiplikācijas filmas (animācijas filmas) ir brīvi pieejamas, lai noskatītos mājās (piekrītu, ka daļa no tām ir nedaudz depresīvas).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Captcha Captcha Reload

Draugiem.lv pase
Tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību, kā arī var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes (piem. Google Analytics). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Vairāk informācijas | Sapratu