Jokdara Bustera pasaule

11. martā plkst. 13:00 un 19:00 Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā „Zirgu pasts” skatāma Dramatiskā teātra aktiera programmas 4. kursa studentu diplomdarba izrāde „Jokdara Bustera pasaule” (režisore Zane Kreicberga).

“Jokdara Bustera pasaule” ir izrāde bērniem pēc dāņu rakstnieka Bjārnes Roitera tāda paša nosaukuma grāmatas, kas sarakstīta septiņdesmitajos gados, bet Latvijā izdota deviņdesmitajos gados Mudītes Treimanes tulkojumā. Tas ir jautrs un aizkustinošs stāsts par zēnu Busteru, kura tēvs ir darbu zaudējis cirka mākslinieks. Arī Busters pieprot dažus burvju trikus, kuru dēļ viņš gan iekuļas nepatikšanās, nonākot Direktora kabinetā, gan iegūst darbu Piena veikalā. Burvju triki Busteram palīdz pārmācīt arī ļaundari Larsu no vecākās klases un … iemīlēties.
Lieliska izrāde bērniem, kurā garlaicīgi nebūs arī vecākiem, iepazīstot jauno aktieru paaudzi arvien citādos ampluā.
Detalizētāk šeit, vai šeit.

izrade

Tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību, kā arī var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes (piem. Google Analytics). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Vairāk informācijas | Sapratu